حنیف شیخ عبدالکریم-Hanif sheikhabdolkarim
Contact me
My Profile
Blog Author(s) حنیف شیخ عبدالکریم-Hanif sheikhabdolkarim
Previous Months Home Archive ۱۳٩٠/۱۱/۸ ۱۳٩٠/۱/٢٧ ۱۳۸٩/۱٢/۱٤ ۱۳۸٩/۱٢/٧ ۱۳۸٩/۱۱/٢۳ More ...
      فن آوری اطلاعات و مدیریت -- ICT (ICT -Managment-High Tech)
در سال 90 در حوزه خدمات ارزش افزوده شاهد تحولی بزرگ خواهیم بود by: حنیف شیخ عبدالکریم-Hanif sheikhabdolkarim

دکتر رضا تقی پور ، وزری ارتاباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز در اولین کنفرانس خدمات ارزش افزوده تلفن همراه ایران اظهار داشت: امروز از دانشگاههل انتظار می رود در موازات تحولات در بحث های علمی و فنی و تخصصی، دز مینه های مدیریت و کسب و کار نیز فعال باشند.
وی گفت: تبدیل علم به ثروت ملی و مباحث کسب و کار و تجاری سازی از نیاز های اصلی در کشور است تا با برخورداری از منابع غنی علمی در طول سال های آتی توسعه بیشتر راشاهد باشیم.
وی با بیان این که در آستانه برنامه پنجم توسعه در کشور هستیم تصریح کرد: در این برنامه 14 شاخص کلان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات داریم که 7 مورد از این شاخص ها مربوط به فعالیت های ارزش افزوده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مهم ترین مباحث مطرح در برنامه برنامه اشاره کرد و گفت: در پایان برنامه 80 درصد خدمات باید الکترونیکی شود همچنینی 100 در صد مردم باید دارای پرونده الکترونیکی باشد.
وی تصریح کرد: در راستای احراز هویت به صورت الکترونیکی شهروندان یکی از محورهای این برنامه بحث کارت هوشمند الکترونیکی است که به تمام شهروندان تعلق می گیرد.
وی ورود اپراتور سوم و ارائه خدمات نسل سوم را در سال 90 یک تحول بزرگ در حوزه خدمات ارزش افزوده خواند و گفت: این تحول افق روشنی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نوید می دهد .
وی گفت: برگزاری همایش SATARCدر ایران نشان می دهد تنظیم مقررات در ایران از اعتبار بالایی نزد اتحادیه جهانی مخابرات بر خوردار است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان خاطر نشان کرد: تنظیم مقررات در چابک سازی خدمات گام های موثری برداشته و این کمیسیون آمادگی دارد تا پروانه های لازم را تدوین و به جامعه ارائه دهد.

  Comments ()
Recent Posts استفاده از تکنیکهای داده کاوی در سیستمهای لجستیکی روشهای کشف دانش از سیستمهای عملیاتی سازمانها ، استفاده از تکنیکهای داده کاوی آشنایی با استانداردهای مدیریت اطلاعات Cobit،ITIL،CMMI... IT service management Chaos theory تئوری هرج و مرج ۱۸ راه آزاد برای ذخیره هر نوع ویدئویی از اینترنت خلاصی از شر سایت های تبلیغاتی با کمک آقای گوگل و یک کلیک ساده گروه Qtel سرویس جدید سلامت و بهداشت موبایل معرفی می کند دیوار آتش و نحوه عملکرد آن Google crisis response
My Tags hanif sheikhabdolakrim (۱٢) فن آوری اطلاعات (٤) iran (٢) موبایل (٢) google (٢) داده کاوی (٢) itil (٢) managment and ict (٢) خدمات دولت الکترونیک (٢) ایران فن آوری اطلاعات (٢) it service management (٢) information technology (٢) codeplex (٢) net (۱) cobit (۱) سازمان های هوشمند (۱) logistic (۱) chilee (۱) دیواره آتش (۱) ذخیره هر نوع ویدئویی از اینترنت (۱) حنیف شیخ عبدالکریم (۱) india-chaos theory (۱) enterprise application (۱) پروژه های متن باز (۱) ajax control toolkit (۱) json (۱) web application (۱) datajs (۱) business processes (۱) programming (۱) firewall (۱) data mining (۱) net framework (۱) knowledge management (۱) هوش تجاری (۱) aspnet (۱) اپراتور سوم (۱) گوگل (۱) مایکروسافت (۱) اتاق بازرگانی (۱) دولت (۱) تحریم (۱) مدیریت دانش (۱) microsoft (۱)
My Friends نرم افزارهای Enterprise مایکروسافت asp.net http://www.codeproject.com/ باشگاه مدیران و متخصصان My Pardis